Και η φετινή χρονιά μας γέμισε περηφάνια και χαρά!  Συγχαρητήρια στους μαθητές μας, στους επιτυχόντες μας! Ευχαριστούμε τους γονείς, που μας τιμούν με την εμπιστοσύνη τους! Ευχαριστούμε τους μαθητές, που επιλέγουν να είμαστε ΕΜΕΙΣ  το ΕΡΕΙΣΜΑ των στόχων τους!

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2022

Οαντσέα Ανδρέας Σχολή Αστυφυλάκων
Τσαγγαρής Πάνος Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
Μπράνη Χρύσα Οικονομικών Επιστημών (ΠΑ.ΜΑΚ)
Κουτρούμπας Χρήστος Αεροδιαστημικής & Τεχνολογίας (ΕΚΠΑ)
Φράγκου Σοφία Παιδ/κό Προσχολικής Εκπ/σης (Βόλος)
Ρίζος Γιώργος Πληροφορικής & Επικοινωνιών (Άρτα)
Παπαδοπούλου Ματίνα Περιφερειακής & Οικονομικής Ανάπτυξης (ΕΚΠΑ)
Κωστακοπούλου Θώμη Παιδαγωγικό Προ/κής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα)
Φούρκα Κέλλυ Θεατρικών σπουδών (Ναύπλιο)
Βλάχος Θησέας Ψηφιακών Συστημάτων (Λάρισα))
Κακατέ Βίκυ Επιστημών Ξύλου & Σχεδιασμού (Καρδίτσα))
Σκούρας Λάμπρος Οικονομικών Επιστημών (Καστοριά)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2021  

Ζυγογιάννης Μάκης Σχολή Πυροσβεστών
Τουρλάκη Κατερίνα Παιδ/κό Δημ. Εκπ/σης (Αθήνα)
Τσίντζος Κων/νος Χημικών Μηχ/κων (Κοζάνη)
Ακρίβου Ιουλία Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Κοντονίκου Δήμητρα Παιδ/κό Δημ. Εκπ/σης (Φλώρινα)
Γιδαράκου Παναγιώτα Επιστήμης & Τεχ. Τροφίμων (Θεσ/κη)
Τσέλος Αναστάσης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Μπήτου Βασιλεία Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Καπούλα Ειρήνη Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)
Μανίκα Παναγιώτα Ωκεανογραφίας & Θαλάσσιων Βιοεπιστημών (Μυτιλίνη)
Αλεξάκη Βασιλική Μηχ/κών Πληρ/κών & Επικοιν/κών Συστ/των (Σάμος)
Κανδηλάρης Βαγγέλης Πληροφορικής (Καστοριά)
Κάργας Νικόλαος Λογιστικής & Χρηματ/κής (Λάρισα)
Τσίγκα Δήμητρα Εμπορικό Ναυτικό Πλοιάρχων
Καλαμπαλίκης Νίκος Λογιστική & Χρημ/κή (Κοζάνη)
Μπακασούλας Αναστάσης Μηχ/κών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων (Κοζάνη)
Χριστοπούλου Σοφία Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
Θεοδωρόπουλου Θώμη Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2020  

Θεοδωροπούλου Λίνα Ψυχολογίας (Θεσ/κης)
Κουτσοβέλης Άγγελος Σχολή Αστυφυλάκων
Βαβίτσα Κωνσταντίνα Φυσικής (Ηράκλειο)
Κατσούλας Χρήστος Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων &Γεωργικής Μηχανικής (Αθήνα)
Μπελαλή Τόνια Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων &Γεωργικής Μηχανικής (Αθήνα)
Παπαγεωργίου Ιουλία Φυσικής (Πάτρα)
Μπακοστέργιος Γιώργος ΤΕΦΑΑ (Κομοτηνής)
Λάγγα Μαρία Ιστορίας &Αρχαιολογίας (Ρέθυμνο)
Τζώλου Καλλιόπη Μαιευτικής (Πτολεμαϊδα)
Θεοδωροπούλου Θώμη Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
Χριστοπούλου Σοφία Οικονομικών Επιστημών (Καστοριά)
Τσιλογιάννης Γιάννης Περιφερειακής &Ανάπτυξης (ΕΚΠΑ)
Παππάς Πέτρος Γεωγραφίας (Μυτιλίνη)
Τσαβλαχοπούλου Μαίρη Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών(Λαμία)
Δρούγου Κατερίνα Μηχ/κών Βιομ/κής Σχεδίασης & Παραγωγής (Αιγάλεω)
Ντάνος Τζώρτζης Μηχ/κών Περιβάλλοντος (Πάτρα)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

Ντάνου Μιμή Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) 3η Πανελλαδικώς
Μέτα Ιρένα Αγγλική Φιλολογία (Αθήνα)
Ηλιοπούλου Χαρά Χημείας (Πάτρα)
Στεφανής Ευδόκιμος Μονίμων Υπαξ/κων Στρατού (Σ.Μ.Υ.) – Όπλα
Καθάρτη Αλεξάνδρα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας (Αθήνα)
Τσιγαρίδα Παναγιώτα Βιοϊατρικών Επιστημών (Αιγάλεω)
Συκιώτης Νίκος Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα)
Κατσανιώτη Δήμητρα Οικονομικής Επιστήμης (Κομοτηνή)
Μανώλης Κώστας Οικονομικής Επιστήμης (Βόλος)
Μόσχου Αγάπη Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)
Χριστόπουλος Ηλίας Φιλοσοφίας (Ιωάννινα)
Τσιγαρίδας Σπύρος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Άρτα)
Χορταργιάς Κώστας Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες)
Σκούρα Γεωργία Μαθηματικών (Σάμος)
Κυργιοπούλου Βιβή Γεωπονίας – Αγροτεχνολογίας (Λάρισα)
Σταθοκώστα Μαίρη Γεωλογία (Πάτρα)
Παπαγεωργίου Ιουλία Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Κοζάνη)
Καραστάθης Χρήστος Οικονομικής Επιστήμης (Καστοριά)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

Τσικριπή Νιόβη Αγγλική Φιλολογία
Λέντας Πάνος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΑΕΙ)
Κίσσα Τζίνα Νομική
Στόκας Βαγγέλης Μηχανικών Πληροφορικής (ΑΕΙ)
Στεφανής Ευδόκιμος Μηχανικών Πληροφοριακών Συστημάτων (ΑΕΙ)
Τσιγαρίδα Παναγιώτα Επιστήμης Υλικών
Χριστόπουλος Ηλίας Φιλοσοφικών & Κοινωνικών σπουδών
Τουρλάκη Χριστίνα Γραφιστικής & Οπτικής επικοινωνίας
Τσάκαλος Νάσος Εμποροπλοιάρχων
Χορταργιάς Κώστας Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ)